|

Salut TPU! Exista site-uri/chat-uri pe deep web în care oamenii vând steam Keys de la diferite jocuri la un preț mult mai ieftin? Dacă da, dați mi va rog numele site-ului sau a chat-ului. Mulțumesc frumos!

6 Raportează Evaluează
6 răspunsuri:
| a răspuns:

Dacă noi ți-am oferi orice dar absolut orice bucățică de informație de pe deep web pe surface web, ar trebui sa afli că tu, eu și cel care ține site-ul ar merge la mititica pentru spălare de bani, furt, etc.
So no free stuff for you lil boi.

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| explică (pentru CookieDog):

Prostii... Nu vorbi dacă nu cunoști te rog eu frumos. În primul rand sa nu confundam deep web ul cu dark web ul și nu te mai gândi ca deep web e ceva wow ca nu e cine știe ce, sunt doar mai multe informații decât pe surface web și în niciun caz nu se găsesc droguri, arme, pedofilie și alte prostii pe care poate le crezi, astea s numa pe dark web. Iar omul care "tine site-ul" nu e doar unul și nu site-ul ala nu are un host sa fie găsit simplu asa ca nu mai vorbi în necunostinta de cauza

| a răspuns (pentru Lord2010000):

Crede-ma ca stiu despre ce vorbesc.
Si spune-mi, ma rog, cum faci tu diferenta intre un site de pe deep web si unul de pe dark web?
Iti spun eu, nu exista diferente, categoria in functie de gravitate o acordam noi, nu exista o a treia categorie de "internet", adica dark web-ul de care vorbesti.
Daca intelegi ce vorbesc, sper c-ai aflat ca este doar un tip de retea interconectata mondial si ca deep/dark web-ul se folosesc de aceasta cam ca un parazit.

Si cum nu exista diferente intre deep si dark, ci doar cum le consideri tu, spune-mi: nu e ilegal sa furi, detii si sa vinzi bunuri care nu-ti apartin?
Cel putin in America este ilegal, in Romania nu stiu, poate s-a legalizat si nu stiam eu, ideea e ca urmele tale nu vor fi luate de romanii nostri ci de americani, asa ca ai grija, spre binele tau.

| a răspuns (pentru CookieDog):

Iti zic eu, el probabil crede ca daca nu ii dai siteuri despre ce a cerut si vii cu anumite informatii despre asta, gata... stie el mai bine. :/ la 14 ani pe care ii are si abia poate sa isi faca un card de debit, crede ca exista metode de "fraierit" piata ce altii din Romania nu stiu de ele.

| a răspuns (pentru DoarBogdan):

Ce sa-i faci, plictiseala mare, nu tu prieteni, nu tu iesit afara, hai sa fim infractori de mici...
Si daca baiatu' asta chiar gaseste site cu chei si ia o cheie, imagineaza-ti tristetea sa cand va afla c-a avut norocul de-a fi prins de sistemele antifrauda.
End of the road, friend...

| explică (pentru DoarBogdan):

Omule, eu am întrebat frumos dacă știe cineva un site/chat de unde pot cumpăra key uri pentru steam și tu începi sa vorbești despre carduri de debit și cum eu am 14 ani... Foarte frumos ce sa zic... Și tu CookieDog nu știu cu ce drept iti permiți sa zici ca nu ies pe afara sau ca nu am viata sociala dacă nu ma cunoști. Dacă eu întreb ceva vreau sa primesc răspuns la acea întrebare ca doar pentru asta este făcută platforma asta, dacă nu ai un răspuns care ma poate ajuta mai bine nu mai scrie de dragul de a scrie.