| alexalx1234 a întrebat:

Fetele de la facultate cum vi se par? Sunt mature sau sunt pline de fite ca majoritatea fetelor de liceu?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde de cat de tocilare sunt. Unele nu mai sunt fete cam de mult.

| Violleta2022 a răspuns:

Fiecare fata are personalitatea ei, la fel ca si baietii.
Daca te uiti numai dupa fete cu fite, numai din acelea vezi.
Cauta sa vezi si din cele care sunt linistete, care sunt serioase si fara fite, ca sunt marea majoritate.

| Nemessys a răspuns:

Nu e mare diferență. Dar sunt mai tocilare

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poți generaliza.

| Clytia a răspuns:

Nu poți generaliza. Fiecare fată e diferită în felul ei.

| BilaRomânească a răspuns:

Depinde de facultate

| Georgexyz99 a răspuns:

La mine cel putin, cum ai mentionat si tu, chiar au prea multe fite si besini pe cap. Si colegii is handicapati si eticheteaza profesorii cu cuvinte destul de greu de digerat...

| thereisnothingleft a răspuns:

Sunt de toate felurilelaughing)mature, imature, de treaba, fitoase.In cazul meu, majoritatea sunt ok.