| Xdreaper21 a întrebat:

Fratemiu a vrut sa imi spele husa de la telefon de lapte ca a varsat din greseala si prostu nu a scos telefonul inainte sa il bage in apa
L-am sters frumos elegant cat de cat totu mergea bine dar cand am incercat sa dau sonorul la maxim mi-a aparut de parca as fi avut castile puse
Mentionez ca am un Samsung galaxy s5 neo
Vreo idee ce are?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

S5 nu e rezistent la apa?straight face Incearca metoda cu orezul.

| Xdreaper21 explică (pentru Aasdfghj):

Ba da
A vorbit cu un prieten care se pricepe la telefoane si mi-a zis ca e doar o eroare de sistem
Asa ca am procedat ca si la un pc am umblat prin tot sistemul activand tot ca sa vad unde e eroarea si dupa ce era sa ma dau batut ca nu o gasesc am zis sa vad daca de pe music play merge si so rezolvat se pare ca aia era eroarea de sistem