| Domynyc a întrebat:

Salut tpu.....imi doresc sa im pun lentile heliomate de vedere pe rame de ochelari de soare (am diopri mari >9)
intrebarea mea este...a mai probat cineava asa ceva? s-a simtit bine cu ele? Ce preturi au lentilele heliomate cu dioptri de peste -9?
multumesc frumos astept raspunsurii (promit ca dau funda )

2 răspunsuri:
| cosmina23456 a răspuns:

Sincer nu am purtat decat putin probati de la prieteni si era ok, dar din cate am auzit pretul de cam la sa masca. e cam 6-7 milioane de lentina sau cel putin asa stiu...

| unoarecareinbazadedate a răspuns:

Eu am dioptrii de 5 cu plus... port lentile heliomate de cinci ani..prima oara ma batea si pe mine acelasi gand dar lentilele sunt comfortabile si nici nu-ti dai seama cand se inegresc. diferenta e uluitoare, te protejeaza perfect!
Eu am dat pe una 120 lei
.240 doua