| Vlad00011⁴44 a întrebat:

imi place de o fata foarte mult dar ea stie ca o plac de la colega ei care i-am ceru ajutorul, in orice caz ea nu vrea iubit pana 16 ani, ce sa fac sa o cuceresc?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nimic! Daca ti-a spus ca nu vrea iubit, nu poti face nimic!
Incearca sa-i respecti dorinta pentru ca altfel o inversuinezi impotriva ta. Ai rabdare sa mai creasca, probabil este mult prea micuta si speriata.
Inca un sfat: niciodata, dar absolut niciodata nu mai apela la alte pesoane sa-ti faca introducere la persoana care iti place.
In 99% din cauzuri, relatia nu se mai finalizeaza din cauza acestor mesageri, mai ale sdaca este vorba de prietene sau prieteni foarte buni, care din gelozie sau invidie, infiltreaza chestii negative care influenteaza persoana vizata.

| Vlad00011⁴44 explică (pentru Violleta2022):

Multumesc foarte mult ai dreptate!

| Vlad00011⁴44 explică (pentru Violleta2022):

Dar azi cand am iesit in oras nu vroia se intalnrasca cu mine si fugea, un prieten s-a dus la ea si la imbratisat

| Elide a răspuns (pentru Vlad00011⁴44):

Ii e frica sau poate este timida de fuge, sau poate vrea sa scape de tine mai știi.

8 răspunsuri:
| Zabbyel a răspuns:

Pup`o pe buzite love strucklove struck, asta o v@ marca pe viata(fiind primul ei sarut). n`o sa-l uite niciodata love strucklove strucklove struck spune-i ca ai o mica surpriza pentru ea (sa inchida ochisori) dupa ce inchide ochi, atinge-i buzele ei cu ale tale, si tinele lipite cateva secunde bune love strucklove strucklove struck

| Elide a răspuns:

Ce sa mai faci? Nimic! Poate și părinții pun presiune asupra ei poate își dedică timpul pentru învățat! Dar nu ai specificat câți ani are?

| Vlad00011⁴44 explică (pentru Elide):

14 ca si mime!

| Vlad00011⁴44 explică (pentru Elide):

Are 14 ani ca si mine

| Kindar123 a răspuns:

Nu forta lucrurile
Apropiete de ea cu pasi mici.
Azi o ciocolata, miine o floare.
Baftă