| gabriella12 a întrebat:

Îmi place de un băiat care e in aceeași clasa cu mine. Sta in banca din fata mea si ne intelegem bine de aproape 3 ani. Recent am început sa îmi pun niste semne de întrebare. De câteva zile el are o prietena. Când am auzit de relatia lor m-am simtit geloasă. Simt ca îmi place de el, dar nu sunt foarte sigura de sentimentele mele... Credeti ca e posibil sa îl plac? Ce sentiment este de fapt cel pe care îl simt când sunt lângă el? FUNDĂ! :*

Răspuns Câştigător
| Ionuts123 a răspuns:

Draga gabriella12, Eu iti ofer un sfat complet si sigur, nimeni nu stie ce simti tu cu adevarat in acest moment, Sfatul meu este sa iti urmaresti ce iti spune inima, aici tu trebuie sa decizi nu altcineva

| gabriella12 explică (pentru Ionuts123):

Inima mea e complet derutata in momentul ăsta, dar multumesc pentru sfat.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca esti geloasa pe relatia lor inseamna clar ca il placi

| doreal a răspuns:

Nu poti sa strici relatia lor, asta e clar, daca va intelegeti de 3 ani, de ce nu i-ai spus, acum trebuie sa ai rabdare si daca se despart ii spui si daca nu te place asta e.