| Erekest a întrebat:

Imi place de un baiat si nu stiu daca si el ma place. Cum as putea afla? Ceva sfaturi?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii spui ca tie-ti place, simplu si usor. Asa afli daca e reciproc.

| Erekest explică (pentru anonim_4396):

Si daca nu e reciproc si stric prietenia?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Erekest):

Evident ca o strici daca nu e reciproc, dar daca vrei sa afli asta e solutia. Oricum deja va vedeti diferit, deci s-a destabilizat sa spun asa.

| Redhead6 a răspuns:

Poti sa incerci sa ii dai likeuri sau sa il rogi sa te ajute cu ceva, cu o tema si vezi cum se comporta. Daca nu te baga in seama si el si e doar amabil, nu insista.

| Erekest explică (pentru Redhead6):

Pai vorbesc cu el..se comporta foarte frumos cu mine.