| zickuo a întrebat:

imi place destul de mult sa desenez. Profesoara mea de desen din generala, era destul de increzatoare in,, talentul" meu. Dar totusi, nu sunt sigur pe mine, iar cand incerc sa ma apuc de desenat, si fac vreo greseala, sau nu iese cum trebuie, ma enervez destul de mult. Am impresia ca am pierdut timpul acela degeaba...

Intrebarea mea este : Pot desena frumos doar copii care se nasc cu acest talent, sau daca exersez incontinu ( sa spunem ca nu sunt talentat deloc ) voi reusi sa fac desene REALISTE.
Sunt genul : perfect sau nimic!

Răspuns Câştigător
| Celcareajuta a răspuns:

Nu exista nimic perfect fara munca! Cei mai putin talentati au nevoie doar de mai mult exercitiu, dar toti trebuie sa munceasca :) Iti recomand: www.drawspace.com

1 răspuns:
| Danişor a răspuns:

Salut! pai trebuie sa muncesti.Despre cei putini mai talentai au nevoie de mai mult exercitii, dar toti trebuie sa munceasca happy Mult noroc!