| HoriaRBK a întrebat:

Imi poate da cineva niste sfaturi in care pot face mai multi urmaritori pe Instagram?
https://instagram.com/horiastanxd/
Am zis sa am un singur content (Cover-uri la pian).
Ce credeti?

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Este decizia ta ce postezi pe Instagram si bine ar fi sa iti si placa si nu faci asta doar pentru urmaritori. Ca sa ai cat mai multi, trebuie sa existe oameni carora sa le placa postarile tale. Poti sa pui ce vrei tu acolo de calitate dar daca nu exista oameni care au acelasi lucru in comun cu tine, nu o sa ai urmatoritori. Ca un mic sfat, iti poti face si o pagina de Facebook iar persoanele de acolo sa le directionezi pe Instagram, distribuind postarea.

| HoriaRBK explică (pentru Aasdfghj):

Mersi pentru sfat!