| alexalx1234 a întrebat:

Imi puteti da niste sfaturi pentru a imi creste increderea de sine?

2 răspunsuri:
| QElenaBoghiu a răspuns:

Daca tu nu te respecti si nu iti acorzi incredere, nimeni nu o va face, asa ca, tu esti cea care poti schimba totul la tine..ai incredere in tine!

| ibaal a răspuns:

De la cap pleaca toate! Asa ca lucreaza nitel cu tine! Numai tu stii cum esti cu adevarat si le arati celor din jurul tau ce vrei tuwinking
Ei aia vad...asa ca,nimeni n-o sa stie ca tu esti vreun timid neincrezator, atat timp cat le arati contrariul, si apoi, usor, usor...caramida cu caramida, vei prinde si tu cu adevarat incredere in tine happy