| anonim_4396 a întrebat:

îmi puteţi da vă rog replici sau subiecte de discuţie cu un băiat?

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Ce vârstă ai de nu ești în stare cum să abordezi altă persoană?

| ywar a răspuns:

Spre exemplu poti sa-l intrebi care-i pozitia lui preferata. Fac pariu ca va vorbi cel putin 10 minute, doar el.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt baiat si caut subiecte debdiscutie cu o fata laughing)
Cu un baiat poti face caterinca. Asta e cel mai tare. Sa faceti caterinca

| theforceofgood a răspuns:

Cel mai important este să te bagi în seamă cu el, găseste pe moment atunci subiectul potrivit pentru acea împrejurare.