| ioneldan a întrebat:

implinesc 15 peste cateva luni si am inaltimea de 1.74 cm. oare pot face la 18 ani la 1.82 cm - 1.83 cm( fara sport )? Sau trebuie sa practic vreun sport gen baschet, inot? tata are 1.80-1.81 cm.

2 răspunsuri:
| madlenne1 a răspuns:

Va trebui sa faci un sport care sa te inalte, cum ar fi baschet, este cel mai bun sport pentru a te inalta, funda!

| AntoniaPetrescu a răspuns:

Mai asteapta putin timp poate ajungi la inaltimea tatalui tau. Daca nu mai bine incepi sa practici un sport. Sper ca ti-am fost defolos.