| Mario0713 a întrebat:

In aceasta vara un prieten mi-a aratat o chestie mai de groaza, nu o sa dau explicații dar este reala.
Întrebarea este ma tot gândesc la aceasta chestie mereu.
Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| IgnatVictor a răspuns:

Inseamna ca orice ti-ar fi aratat prietenul tau s-a transformat intr-un sentiment. Inseamna ca a avut un impact puternic asupra ta, daca te-a facut sa te gandesti la ea. Oricum sentimentele pe care ti le-a trezit acea chestie pot trece in timp, dar ca sa nu te mai gandesti pe moment poti sa faci niste activitati in care sa te soliciti fizic sau mental pentru a nu-ti lasa ragaz de gandire la altceva; practic sa te concentrezi pe o munca sau ceva de genul.

| Mario0713 explică (pentru IgnatVictor):

Așa am sa fac
In trecut un film a mai avut un impact mare asupra mea și peste un an mi-a trecut

1 răspuns: