| Alinka97 a întrebat:

În curând va fi ziua prietenului meu care face 17 ani şi nu ştiu ce cadou să îi fac. Vă roog daţi-mi nişte sugestii. Funda :X Mersi anticipat ))

Răspuns Câştigător
| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Cumpara-i un ceas, chiar daca are la telefon acum au inceput sa se poarte si ceasuri, ai da o nota mai matura, de cate ori se va uita la ceas isi va aduce aminte de tine.
Multi ani inainte vou si relatiei voastre thumbs up

3 răspunsuri:
| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

De cat timp esti cu el?

| Alinka97 explică (pentru SpitalulDeGlumeti):

De 1 an ))

| Alinka97 explică (pentru SpitalulDeGlumeti):

Mda. Problema e ca anul trecut i-am dat ceas. )))
Mss;-)

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru Alinka97):

Cumpara-i un ceas, chiar daca are la telefon acum au inceput sa se poarte si ceasuri, ai da o nota mai matura, de cate ori se va uita la ceas isi va aduce aminte de tine.
Multi ani inainte vou si relatiei voastre thumbs up