| Thunder182 a întrebat:

Salut TPU! În mail-ul care conține dovada faptului ca am facut recensământul online și care îmi oferă sansa de a-mi lua o zi libera am un cod de confirmare. Întrebarea mea este, trebuie sa fac ceva cu acest cod? Ma poate lamuri cineva?
Funda!

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

(re)intră pe site, descarcă-ți DOVADA de recenzare. Ala e actul doveditor

| haileewatson a răspuns:

Pentru ziua libera trebuie sa intri pe site la o saptamana dupa ce ai completat recensamantul si sa descarci dovada. Codul de pe dovada aia este cel care iti trebuie ca sa-ti iei zi libera.