| Anonim555526173 a întrebat:

Incerc sa vorbesc mai mult cu o fata (ne cunoastem de mult timp).Dar nu pot sa incerc sa port o conversatie cu ea, ca un prieten se baga si zice ca sunt un tradator (el neavand o relatie cu ea).
Nu stiu ce sa fac, sa incerc sa vorbesc cu acea fata si sa raman fara prieten sau sa nu vorbesc cu ea?

Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Vladut2000L a răspuns:

Vorbeste cu aceea fata daca ai Facebook ei sau nr de telefon va dati amandoi intalnire intr-un parca si vorbiti si faza cu prietenul ala nu e prieten,, doarece nu vrea ca sa fi tu fericit e doar invidios ca tu o sa ai o prietena si el nu. Oricum daca e bun prieten o sa ramaneti prieteni chiar daca vorbesti cu aceea fata.