| anonim_4396 a întrebat:

Intrebarea mea este: Avand 16 ani, unde imi recomandati sa ies cu prietena in oras? Criteriile ar fi:
- Undeva select, dar nu foarte, adica nu vreau ceva foarte luxos, dar nici o saormerie
- Sa fie restaurant daca se poate, nu pizzerie, shaormerie etc.
- Preturile sa nu fie peste limita, dar imi dau seama ca la ce cer, or sa fie maricele
- Daca se poate, sa fie prin centru, sau prin apropierea centrului (Bucuresti)
- Daca se poate sa se faca rezervare de dinainte, cu chelner etc si sa fim condusi la masa
Cam astea ar fi. spun din nou, Bucuresti. Va multumesc anticipat!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt sute de pizzerii si restaurante in Bucuresti, sa nu mai zic ca in centrul vechi e absolut plin.

Uite un restaurant cu preturi mici, mancare buna si chiar un chelner care te asteapta la usa.

http://www.restaurantthalia.ro/contact.html

si ala din Victoriei e si in centru