| FuturePlayerFootball a întrebat:

La anul dau examenul national si nu m-am hotarat se sa aleg intre liceul militar din Prahova sau un liceu de la mine din oras.Voi ce ati alege intre liceul militar din Prahova sau un liceu din orasul meu(locuiesc in Craiova, Dolj).Mai este bun liceul militar de ceva? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Buburuzoi a răspuns:

Liceul militar. Daca vrei sa dai mai departe la academie ai mai multe sanse de intrare decat cei ce nu au facut liceul. Si plus ca dupa iti ofera garantat un loc de munca si ala plin de beneficii.
Si eu voiam sa dau la liceul militar dar m-au descurajat niste persoane si am renuntat din pacate. si in momentul de fata imi pare foarte rau.
Vreau sa dau la academie dar cine stie daca intru.sad
Oricum merita sa stii!
Succes!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Du-te acolo unde-ti place tie, nu unde ne place noua. De exemplu mie nu-mi place liceul militar.

| AlexyaM8 a răspuns:

La liceul militar.

| FrancoST a răspuns:

Incearca totusi la militar.

| georgexx a răspuns:

Ca sa mergi la liuceul militar trebuie sa ai si conditie fizica buna.....altfel nu rezisti acolo!