| anonim_4396 a întrebat:

La liceul la care am intrat, inca nu-mi cunosc colegii. Stiu deja de pe unele grupuri de pe Facebook ca exista totusi un grup al bobocilor pe wapp. Intrebarea mea este cum ma pot integra avand in vedere ca pe un grup de Facebook am intrebat daca ma poate adauga cineva si n-am primit niciun raspuns?

2 răspunsuri:
| Kiwibibilă a răspuns:

Şi eu am fost aşa şi m-am împrietenit super repede cu ei cand i-am intalnit. Mai e puţin, aşteaptă să îi cunoşti face 2 face în cazul asta.

| Tiopevuz a răspuns:

Mai insista, sau asteapta sa i cunosti personal, parerea mea