| SicaSkillz a întrebat:

la mine in clasa de sarbatori facem ceva de genul "Secret Santa", fiecare a tras un bilet si a nimerit cate un coleg la care inainte de vacanta de iarna trebuie sa-i aduca un cadou. Eu sunt baiat si am avut ghinionul sa-i fac un cadou tot unui baiat :@ Aveti idee ce sa-i cumpar?

4 răspunsuri:
| DumiY a răspuns:

Buna!
Lenjerie intima pentru fete :)) cred ca asta ar fi cel mai frumos cadou pentru el :))

Pai acum sa revenim la lucruri serioase:
-Trabuc si o sticla de vin
-Daca ii place sa stea mult la calculator i-ai putea lua o tastatura Logitech
-Esarfa, ceas, manusi, caciula

http://www.brunofunnyshop.ro/cadouri-haioase-traznite-c-26.html
Gandeste-te si la ce hobby-uri are.

Pa, pa!

| sofstatics a răspuns:

-O hartie igienica (imprimata)
-Ceva gen o jucarie cu unu care sta pe veceu si se screme (cu buton / am avut si eu d'ala)
-Un tricou personalziat (facandu-l in toate felurile)
Bafta!

| SicaSkillz explică:

Am uitat sa precizez ca sunt in clasa a X-a deci cadourile sugerate sa nu fie pentru gradinita. Sa fie totusi amuzantehee hee ("la caterinca")

| facebookfan a răspuns:

O ruleta cu shot-uri :D

http://falit.net/ruleta-cu-shot-uri/