| Cynthiacynthia a întrebat:

Salut, TPU!
La noi in cartier e un baiat.Imi tot face avansuri, dar cateodata e cam porc.(baieti), (fara suparare). Nu stiu ce sa mai credthinking Cum imi dau seama daca ma placee?happy.

Funddaaa~.(love struck)

Răspuns Câştigător
| No a răspuns:

Daca e "porc" cu tine inseamna ca te place. ( si iti spun asta pentru ca si eu o patesc destul de desbatting eyelashes ). Acel baiat sigur te place, dar nu stie cum sa-si exprime sentimentele.de aia face asa fite laughing

2 răspunsuri:
| diavolita_4468 a răspuns:

Pai poti vorbii cu el in patru ochii sau daca nu pe net.dar daca se comporta frumos cu tine, iti face complimente, te ajuta inseamna ca te place...depinde daca si tu il placi. oricum ar fi eu te pup doolce si bafta

| Lala_7267 a răspuns:

Punel la incecaresmug