| idkkkkkk a întrebat:

La scoala am o colega care se tot ia de mine si de inca 2 prietene.Mi se pare ca e mai mult geloasa, mai intai de mine se ia din nu stiu ce motiv, apoi face ceva ca sa o parasca pe o prietena de a mea si apoi se ia de alta colega a mea.I-am spus lu diriga si acum asteptam un raspuns.Eu una cred ca e geloasa pe noi, adica noi nu i-am facut niciodata nimic...

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate vrei sa spui ca-i invidioasa, ca gelozia se aplica numai la relatii de dragoste intre iubiti, ceea ce nu-i cazul la voi.

| Andreeush a răspuns:

Cel mai bine ar fi să o ignorați, nu o mai băgați în seamă.