| KittyErza a întrebat:

La scoala am tras biletele pentru a lua cadouri de Craciun colegilor si mie mi-a picat un baiat. Are 14 ani si nu stiu ce as putea sa ii iau...
Ceva in jur de 40-50 de lei.
Idei pls?

Răspuns Câştigător
| Turbo223 a răspuns:

Nu stiu cum e la tine la scoala, dar la noi nu ne putem abtine si dupa 2 minute stim toti de la cine primim cadou si spunem colegilor ce vrem (nu toti) eu zic sa pui un prieten sa il intrebe daca nu uite cateva idei :
O caciula (daca tot e iarna)
O carte
Niste casti de ascultat muzica
Si mai adaugi niste dulciuri.Nu prea ai spus despre el multe doar ca are 14 ani...si eu am 14. Da depinde de baiat adica eu stiu un baiat care pana sa implineasca 15 se juca cu lego iar altii se cred foarte mari si maturi.

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Minge, caciula/fular/manusi, carte, un joc, o husa pentru telefon sau ceva ce stii tu ca ii place lui.