| Skyscarper001 a întrebat:

Salut, TPU. La scoala unui copil i s-a furat telefonul si sunt banuit eu si in ca 2 colegi dar eu sunt nevinovat. Directorul a spus ca va chema politia si va face testul cu detectorul de minciuni. Se poate ca detectorul de minciuni sa greseasca si sa iasa ca eu as fi vinovat?

Răspuns Câştigător
| MacMiller a răspuns:

In primul rand iti garantez ca directorul a zis asta doar ca sa te intimideze si in caz ca tu l-ai fi furat sa recunosti, si in al doilea rand stai calm ca daca nu tu l-ai luat o sa se afle.