| facpipi a întrebat:

le-am spus la parinti ce vreau de pasti si au zis ca o sa imi iad, dar nu miau luat NIMIC. Sa mai astept poate mil dau mai incolo sau sai intreb? Ms anticipat si paste fericit ca eu n-am.

Răspuns Câştigător
| TiMyLuSh a răspuns:

Pei mai asteapta inca vreo 2 zile, si daca vezi ca nu primesti nimic intreaba.

6 răspunsuri:
| Pitzipoanca a răspuns:

Salut! Voi fi rea acum. Mancare ai avut? Haine? Te-au batut de curand? Ti-au zis nasoale, astfel incat sa vrei sa te sinucizi?
Intr-adevar, e destul de nasol sa iti lase impresia, sau sa-ti spuna/promita ca iti vor face un cadou si sa n-o faca.
Invata se te bucuri de ceea ce conteaza cu adevarat. Sarbatori frumoase.
A, da, raspunsul la intrebarea ta. laughing. Nu are rost sa-i intrebi. Nu ar fi uitat asa ceva.

| Crazyycoffedrop a răspuns:

Intoarce toata casa pe dos si cauta vezi poate il gasestilaughing daca nu inseama ca e bine ascunsrolling on the floor mai astaptawinkingBafta!

| facpipi explică:

Mda, mi lau dat acum o parte. Un stic de 32 de gb iar restul ( adidasi, sapca, grafiti) a zis ca mergem maine sa luam.

| alexandra63 a răspuns:

Depinde ce ai cerut si tu

| Dovlăcell a răspuns:

Pitipoanca se presupune ca e un copil si daca tu esti la varsta mijlocie n-am ce sa-ti fac...

| XLoveBabyLoveX a răspuns:

Pai am aceeasi problema ca tine... adica n-am primit nimic dar stii cum se zice speranta moare ultima, intreabai, ce ai de pierdut?