| anonim_4396 a întrebat:

M am împrietenit cu fata de care ziceam in întrebările anterioare pe care am văzut o prima data la nunta aseară.
Încă de la început am pus ochii pe ea deși nu am avut curaj sa vb
Azi am făcut o, chiar ne am simțit bine împreuna, am ras, am glumit, și ne am împrietenit și pe fbk și acum mi-a apărut după ce mi-a acceptat cererea ca are iubit, ea mâine pleacă la București și vine peste 2 săptămâni, și vorbisem ca mâine pana pleacă la ora 13 sa ieșim prin oras la o plimbare, dar faza e ca as amâna o dacă am văzut ca are prieten, ce sa ii zic sa vada ca o plac, sa aduc aminte și despre prietenul ei ma gândesc, Nsh ce sa zic

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Dacă fata a acceptat sa va vedeți ce ai de pierdut? Poți sa o intrebi de relația ei și dacă zice ca nu merge bine atunci mai mult ca sigur vrea pe altcineva, dacă nu era deloc interesată nu vorbea cu tine nici pe Facebook nici făta in fata.