| Dedu323 a întrebat:

Ma intereseaza sa imi fac un pierce in nas,mai exact septum si as vrea sa stiu la ce sa ma astept,cat de tare doare*stiu ca depinde de capacitatea de a tolera,insa vreau sa vad in medie cam cat de dureros e*,cum se trateaza,daca pot avea surprize neplacute,daca se poate aplica anestezic pentru a reduce din durere, daca trebuie sa vin neaparat cu parintele *am 16 ani * efectiv TOTUL despre acest pas pentru ca imi doresc din tot sufletul unul si in acelasi timp imi este putin frica.
De asemenea, daca puteti sa mi recomandati un salon de incredere din Bucuresti sau din judetul Olt/Dolj ar fi perfect..sunt dispusa sa platesc oricat doar sa fiu pe maini bune
Si nu accept raspunsuri precum "nu iti trebuie asa ceva " "arati ca un porc" etc pentru ca asta e strict ceva ce ma priveste pe mine si sunt satula de comentariile de genullaughing
Va multumesc anticipat si o seara buna sa aveti!

2 răspunsuri:
| Ivanescucristina a răspuns:

Nu doare cine știe ce, dar mai bine îți pui pierce fake
Să ști că poți să ti-l dai singură că nu o sa te mai doara.
Eu mi-am dat singură în buric, limba, urechi

| Dedu323 explică (pentru Ivanescucristina):

Nu mi s-a sugerat sa imi dau singura, in primul rand il pot da stramb? pot sa ma infectez, nici nu cred ca pot sa fac asta deoarece intervine mila fata de sine
oricum multumesc de raspuns
am vrut doar sa stiu daca doare sau nu