| Andrei73802717159 a întrebat:

Salut TpU! Ma numesc Andrei si am 14 ani.Ieri m-am epilat pe maini si azi pe picioare,eu asa ma simt bine si ma simt altcumva, daca ma intreaba mama ce o sa-i spun? Daca rade cineva de mine ca ma epilez ca si baiat? Pareri?

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

E pielea ta, tu ești in ea, nu avem păreri. Noroc!

| Vikaa a răspuns:

Nu rade nici dracu de tine, stai calm, e ceva aesthetic sa fi elegant si sa dai impresia a barbat ingrijit, nu unu tocmai iesit din jungla, daca stii cum zic.

| FreddieM a răspuns (pentru Vikaa):

Dai sfaturi unui copil de paispe ani? Nici macar nu i-au crescut tuleiele sub nas si il sfatuiesti sa-si dea jos puful de pe corp. Weird people. Dar nu cred ca ai mai multi nici tu, dupa raspunsul dat.

| Vikaa a răspuns (pentru FreddieM):

Tu ai vazut un baiat de 14 ani, cat de paros e pe picioare, tu esti weird si te ataci.

| FreddieM a răspuns (pentru Vikaa):

Ok, admitand ca are par pe picioare, daca ar fi fiul tau i-ai recomanda sa se epileze?

| Vikaa a răspuns (pentru FreddieM):

E viata lui,face ce vrea,si daca ar fi fost copilul meu, l-as fi lasat sa isi dea cu capul de pereti. Daca esti prea protectiv cu copilul tau, cand va fi mare va fi un tolomac care nu va stii sa se descurce in viata, mereu va avea nevoie de deciziile lu mami si tati, ca el e incapabil sa gandeasca.

| FreddieM a răspuns (pentru Vikaa):

Chiar toate deciziile? Daca la 14 ani putiul tau decide sa renunte la studii nu ai avea nimic de spus, pe motiv ca face ce vrea cu viata lui?

| Vikaa a răspuns (pentru FreddieM):

Cine sunt eu sa-i impuna sa faca o scoala? e nevoie si de oameni la munca de jos.

| FreddieM a răspuns (pentru Vikaa):

Bun M-am lamurit cu cine stau de vorba. O zi buna