| Marian6999 a întrebat:

ma numesc Marian si am inceput sa am probleme in legatura cu asa zisa "autosatisfacere" o fac de 5, 7 chiar si de mai multe ori pe zi si de cand o fac am inceput sa nu mai pot gandi mereu si sa ma comport ciudat, am incelut sa ma balbai foarte mult si sa fac lucrurile de-n doasele, mereu dupa ce termim uit tot pur si simplu, va rog sa imi dati o mana de ajutor in legatura cu ce ar putea fi si cum as putea sa rezolv problema

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

O mana de ajutor? Suna ciudat, venind de la tine.
Incearca sa experimentezi mai multe, cum ar fi sa te culci cu o fata. Potoleste-ti hormonii.

| nda a răspuns:

O solutie ar fi sa-ti gasesti ocupatie. Stai printre oameni cat mai mult sa nu ai timp de asa ceva.
Varsta, hormonii. O sa-ti treaca, stai linistit. Balbaitul nu cred ca are vreo legatura.

| alexwahl a răspuns:

E foarte grav ce faci. Pierzi multe vitamine la fiecare eliberare. Nu e sanatos! Vezi pe corpul tau asta. Situatia ta psihica se va inrautatii daca continui. Opreste-te pana nu dai intr-o boala grava. Cei ce se mast*rbeaza excesiv,sunt slabi,le pica parul,au ganduri homosexuale,sunt cu capul in nori,sunt timizi, au probleme cu dantura, sunt predispusi la boli de inima. Daca nu crezi ce zic, cauta pe internet, sau cumpara'ti carti.

| Marian6999 explică (pentru alexwahl):

Da dar ce as putea face sa imi revin sau cat imi ia sa imi revin pe cale naturala?