| anonim_4396 a întrebat:

Ma puteți ajuta cu o nelămurire?
Sunt băiat, am 18 ani si am făcut-o pentru prima data cu o fata care a mai făcut-o înainte, are ceva experiența si mna.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

„Si mna". Ce sa inteleg din asta? Reediteaza postarea.

| Violleta2022 a răspuns:

Intoarce-te si re-editeaza intrebarea, pentru ca nu este completa explicatia si nu apare nici intrebarea ta!

| corbulalbrosu a răspuns:

In mod normal imediat dupa terminarea actului sexual, ar fi trebuit ca TU insuti sa-ti dai seama cat de "buna" de "mutumitoare" a fost prestatia ta dupa modul de manifestare a partenerei. Nefiind de fata nici unul dintre noi reiese ca nimeni nu este in stare si nu poate sa-ti aprecieze munca depusa si rezultatul obtinut. Persevereaza deoarece doar asa vei obtine succese si performante in viitor.

| deeeaqq a răspuns:

Și mna, întrebarea a dispărut.