| marius1704 a întrebat:

Salut TPU. Ma puteti ajuta cu un mesaj de la multi ani lung si frumos pentru iubita mea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Originalitatea este mult mai prețioasă...e despre voi, despre povestea voastră, nu despre a altora.winking

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este iubita ta, nu a noastra. Deci, fii original.

| Violleta2022 a răspuns:

Uite aici:
https://felicitari. online/felicitari-zi-de-nastere/iubita/

sau aici:
https://fericitazi.com/mesaje-de-la-multi-ani-iubita.html

| Catrice a răspuns:

Să-mi spui dacă vrei mai lunghee hee

La mulți ani iubi
La mulți ani
La mulți ani azi
La mulți ani
La mulți ani fa
La mulți ani

hee hee

| darrio2007 a răspuns (pentru Catrice):

Lung al drk! Cere adresa iubitei lui. Sigur o vei impresiona.

| Catrice a răspuns (pentru darrio2007):

Ma întreb cat ar trebui sa cer pentru flori, ciocolata, cadou, benzină, livrare mesaj thinking

| darrio2007 a răspuns (pentru Catrice):

Te va costa cam mult. Daca ii trimiti pomelnicul de mai sus este de ajuns.

| CostinAlamariu a răspuns:

Daca iti compun eu mesajul mi-o dai si pe iubita ta imprumut?