| Someone2341 a întrebat:

Anul viitor o sa intru la un liceu privat si ma intrebam daca ramai acolo la camin iti da voie sa iesi sa te plimbi gen prin oras sau sa mergi la mall?
Multumesc pentru atentie!

4 răspunsuri:
| Xdreaper21 a răspuns:

Pai la liceu nu is camine abia la facultate asa ca mult noroc la liceu eu il terminwinking

| Someone2341 explică (pentru Xdreaper21):

Exista licee cu camin...Sunt acele licee private. Stai linistit, ca m-am informat intrebarea mea este doar cea de mai sus atat.

Oricum, mersi pentru atenti!

| Xdreaper21 a răspuns (pentru Someone2341):

Eu chiar nu stiam am un prieten care e la liceu privat si nu e la camin
si am crezut ca nu e cu camin

| Someone2341 explică (pentru Xdreaper21):

Depinde cum cumperi. daca esti venit din alt oras indepartat logic ca au acolo ei camin dar trebuie sa platesti in plus. Eu unul o sa platesc 1000E in plus pentru acel camin si revenind inapoi la intrebare...tu ce parere ai? Te lasa sa iesi din camin in afara cursurilor gen la mall?