| Chis_Antonio_1990 a întrebat:

mi-am cumparat un laptop Asus de curand si mi sa instalat automat Endless in loc de Windows si nu pot sa il dezinstalez si sa bag Windows. Nu pot sa instalez nici un fel de aplicatii si jocuri, am incercat sa downloadez si Windows dar nu merge.Va rog ajutati-ma sa il dezinstalez
DAU FUNDA, MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Google si Microsoft s-au prins mana in mana si au promis ca vor face tot posibilul sa opreasca pirateria, deci trebuie sa descarci windows cu un alt browser apoi faci dvd bootabil si instalezi windows pe curat nu peste acel SO care il ai acum! Descarca windows in format iso ca sa il poti face bootabil daca nu reusesti atunci iti las eu un link de unde vei descarca. Imi spui ce win vrei si pe cati biti 32 sau 64 apoi mai lasi si ora cat poti fi la pc ca trebuie sa stiu ca sa iti trimit acel link atunci. Linkul va fi valabil cand suntem amandoi la pc... vei vedea o sa fie ok, Bafta!

| lpavel a răspuns (pentru lpavel):

AAA si am uitat esentialul happy imi lasi si un email unde sa trimit link-ul pentru ca aici nu este valabil... vei da clic pe acel link din email si vei putea descarca windows-ul cerut happy

1 răspuns: