| Angeloangeli a întrebat:

mi-am descărcat de ceva timp aplicația Tinder, am auzit de la prieteni ca e o aplicatie buna pentru dating, este o problemă, nu stiu cum functioneaza, gen cum sa dau mesaj la o fata, etc. Si vreau sa imi ziceți părerea voastră daca e buna...si trebuie neaparat sa investesc bani? Va multumesc, ofer funda!

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

După părerea mea astfel de aplicații nu sunt bune de loc.

| Csander a răspuns:

Trebuie sa apasati amandoi pe inimioara ca sa va "cuplati", altfel nu poti lasa mesaj nimanui.
Cat despre bani nu stiu cat de rentabil e sa dai undeva la 60 de lei pe luna (parca) doar ca sa primesti refuzi de la tipe si raspunsuri de "bine u?".

| anonim_4396 a răspuns (pentru Csander):

E cu bani? eu l-am avut instalat si a fost gratis. n-am platit nimic

| Csander a răspuns (pentru anonim_4396):

Poti plati ca sa dai cate inimioare vrei tu s imai multe "Super like", chestii de genul presupun.