| Tiby21 a întrebat:

Mi-am facut cont pe bwin si cont la banca BT. Cardul imi va fi gata peste o saptamana. Intrebarea mea este: dupa ce pun bani pe card, si ii depun pe bwin, este de ex. o chestie ca primesti 30 de lei la prima depunere inseamna ca pot sa scot bonusul ala numai asa, si cum pot sa scot banii castigati big grin?

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Din cate tin minte primesti 50% din prima depunere, deci daca depui 300Ron vei primi un bonus de 150RON.
Problema e ca bonusul ala tu va trebui sa il rulezi de cateva ori. Ca sa vezi de cate ori trebuie rulat, citeste regulamentul de pe bwin, datele astea se schimba des si eu n-am mai jucat de mult la ei.
Rularea e echivalenta cu parierea unei sume pe cota de 2, sa fie pusi in joc toti acei bani. Ultima oara cand am jucat eu parca trebuiau rulati de vreo trei ori. Poti paria intreaga suma pe cote mici gen 1, 10 pana ii poti scoate.

1 răspuns:
| danutloghin a răspuns:

Am si eu o intrebare. mi-am facut cond Bwin in Eur si cardul tot in Eur deci cand fac tranzactia sa-mi dea bani imi intra direct pe card in euro sau in ron si daca imi intra tot in euro cum scot de pe card in lei? plis!