| alexmason a întrebat:

mi-am, facut cont pe Instagram si sunt urmarit de 99 de persoane si urmaresc 448 de persoane si vreau sa mai scad din acest numar pentru ca nu ii cunosc pe toti cei pe care ii urmaresc asa ca intru in acea lista si unde scrie,, urmaresti,, dau click si imi pare,, urmareste. si dupa ce ies si intru din nou am iar 448. Cum fac sa urmaresc mai putine perosane pe Instagram?

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Gen iti apare ca i-ai fi scos? Poate n-ai dat refresh la profil? Incearca sa dezinstalezi aplicatia si s-o iei iar. Daca tot iti face asa, da-le mesaj celor de la Instagram.