| adyadi10 a întrebat:

Salut TPU,
Mi-am facut si eu un blog, nu stiu daca asta este categoria potrivita, dar totusi sper sa imi vizitati blogul, si sa va dati cu parerea...critici sau incurajari toate sunt binevenite:)

http://acces0.blogspot.com/

Răspuns Câştigător
| KeoAndrewDo a răspuns:

Foarte tare dar stii este loc de mai bine asa ca il poti imbunatati prin aspectul lui. Exista theme pentru blogspot. Poti pune reclame in dreapta sau stanga. Schimba poza de fundal. Schimba stilul numelui, scrisului etc. Este o functie,, DESING'' dar dacaumbli la design nu poti pune thema. Ea este universala

1 răspuns:
| annna a răspuns:

Foarte dragut ...pentru inceput este binewinking