| andreiursache a întrebat:

mi-am luat recent o pereche de casti pc cu microfon le-am conectat la pc si nu mergeau castile dupa am instalat placa de sunet sigmatell dupa CD si nu imi mai mergea microfonu prima data mergea dupa ce s-a instalat placa audio s-a dat restart la pc si dupa ce sa aprins ma-a aparut o eroare STacGUI: Speaker Meneger Plugin Failed

2 răspunsuri:
| koopman a răspuns:

Salut, iti dau un sfat bunwinking. Mai bine cheama un specialist, el iti va rezolva problema. Iar daca nu merge iti va spune de ce nu merge. Funda?

| andreiursache explică (pentru koopman):

LOL funda pentru atat nu m-ai ajutat cu nimic