| L0v3isTheWaY a întrebat:

Salut,TPU!
Mi-am luat vineri de "Black Friday" un telefon de la Emag. Am fost in showroom si baiatul acela mi-a facut comanda si mi-a spus ca mi-l livreaza acasa in maxim 3 zile. Am primit vineri dupa ce am plecat de la ei un mesaj: "Comanda ta a fost inregistrata si mai scria in mesaj ca primesc telefonul cel mai probabil luni ca au foarte multe livrari". Maine e miercuri si eu nici acum nu am primit telefonul.
Ce pot sa fac?
Ofer, Funda!winking

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai nu au trecut 3 zile. ai si tu rabdare ca au o groaza de livrari in perioada asta. daca nu vine si nu vine da ul telefon la ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intai onoreaza alea 730 de comenzi de 3 lei si pe urma se incurca su sume din astea modeste.

| TonyTZu a răspuns:

Tata a comandat un TV full HD si a primit un mesaj ca vine pe 25 noiembrie si nu au venit nici acum cu comanda au multe comenzi ai rabdare