| anonim_4396 a întrebat:

crying crying crying crying mi-am pus niste jocuri in telefon si cand sa pornesc telefonul mi se facea ecranu albastru tot, dupa aceea se facea ecranu alb aparea emblema sony ericsson si se inchidea se facea albastru emblema se inchidea si tot se repeta, ce sa fac? ma enerveazaa spuneti-mi ca nu s-a dus soft-ul va rooooog, apropo sa il pun in congelator?laughing

3 răspunsuri:
| äπđÿ a răspuns:

Cristi softu sigur mai mult de 30 lei nu duce iti zic sigur happy bafta big grin si lasa congelatoru rolling on the floor))) ca nu ii face nimic dreak laughing bft :*

| Maria_7883 a răspuns:

Eu sa te sfatuiesc sa te duci la un GSP de calitate.Acum de pret nu stiu ce sa zic, depinde de apreciarea pe care o sa o face cel ce repara telefonul, saude gravitate problemei.Succes!

| noktambul a răspuns:

Nu te prosti! Nu fa imprudenta sa-ti bagi mobilul in congelator! Baga-l in cuptorul cu microunde laughing