| L0v3isTheWaY a întrebat:

Salut,TPU!
Mi-am schimbat poza de profil la Facebook, si am ales o poza mai veche dar cand sa o schimb mi-a spus sa o decupez. Dupa ce am decupat-o s-a salvat dar mi-au disparut like-urile si comm-urile.
Cum fac cand schimb poza de profil sa-mi ramana like-urile, comm-urile si sa nu o mai decupez.
Ofer, Funda!winking

1 răspuns:
| R1alu a răspuns:

Intra la fotografii -> Albume -> Fotografii de profil. Dupa ce ai facut asta, fiecare fotografie are in coltul de sus in dreapta un mic patratel care atunci cand apesi pe el iti apar mai multe ''optiuni'. Dupa ce ai apasat pe el, apesi pe ''Seteaza ca fotografie de profil '' si dupa dai ''Salveaza fotografia de profil. In caz ca vrei sa ti-o reactulizezi pe aceeasi intai reactualizezi alta si apoi pe cea actuala. Sper ca te-am ajutat! Funda? puppy dog eyes