| Skynox a întrebat:

mi-au iesit niste cosuri pe frunte si. nu stiu cum sa scap de ele.
nu stiu cum sa scap de ele. I-am zis mamei mele sa-mi cumpere o crema numita EryFluid. Stiti daca functioneaza? Imi puteti spune detaliat cum se aplica? (mi s-a spus dar poate imi spuneti voi mai clar.) Sau alte mretode care functioneaza in totalitate, adixa am cateva cosuri destule, si vreau sa scap de ele pana la inceputu scoliiiii.
FUNDA+VOT

6 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Salut amice, daca vrei sa intrbi daca functioneza darmacista o sa iti spuna sigur, eu stiu leacul cu usturoiul pisat, dupa ce il pisezi il pui pe frunte si incet o sa dispara, acum depinde de organismul fiecaruia mult succes

| Skynox explică (pentru vocea):

Am incercat cu pasta de dinti, dar ustura rolling on the floor Mai incerc cu pasta de dinti 2-3 zile vad daca e vreun efect, daca nu cu usutoriul.

| vocea a răspuns (pentru Skynox):

Succes amice, tare asta cu pasta de dinti laughing))

| Skynox explică (pentru vocea):

Mai bine cu o crema hidratanta, cum ar fi cea de galbenele. rolling on the floor

| Kadze a răspuns:

Salut. Eu as spune sa mergi la o farmacie si sa vorbesti cu farmacistul, cel mai bine, tu personal pentru as da cu parerea de acele cosuri si iti va da acel farmacist, un sfat sau ceva pentru problema ta, iti urez succes. Funda? big grin

| squirrel123 a răspuns:

Http://squirrelblogl.blogspot.ro/
Pe langa asta poti sa incerci si crema de galbenele, este buna atat pentru cosuri cat si pentru petele lasate de acestea. Se gaseste in orice plafar si costa in jur de 3-4 lei. Ai grija de tine! O seara frumoasa.