| InnocentLoovee a întrebat:

mi s-a stricat telefonul, nu mai prinde semnal nicaieri si am bagat si alta cartela si nici asa nu merge. Si cartela mea merge in alt telefon. M-am hotarat sa il duc la reparat cu garantie. Problema e ca nu gasesc contractul..doar garantia. Imi trebuie neaparat si contractul? Daca ma duc acolo si le dau doar garantia si le dau numele mamei mele, ca ea mi-a cumparat telefonul nu o sa fie bine?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are nici o legatura cartela cu telefonul pentru prinderea semnalului. Daca ai certificatul de garantie poti merge la un service.