| iloveunicorns a întrebat:

mie vărul meu mi-a adus o pisică in cas, şi e a unui vecin, ok.deci, această nu a făcut treaba mare, mică, de când a venit ora 1, azi. si toată lumea zice ca să nu o ţin, că părul dacă imi intră in gură nu mai am ce să fac, etc, dacă face treaba mare, mică, in cas, eu pic cu cea mai mare vină...varămea de 3 ani, tot plânge după ea, aseară mi-am făcut capul ţăndări să ii dau pisica, a plâns de şi acum mă doare capul, jur! nu ştiu ce să fac sad. iubesc animalele, dar nu prea pot să le tin. am un papagal, şi această pisică se dă şi la el. dacă o las in drum, o mănâncă câinele, mi se rupe sufletul să o văd mâncată de câini.cum ziceam, deci pisica este a unui vecin, şi e un băiat, care vecinul acela este naşul luice ziceţi, să las pisica in baie pana maine, şi următoarea zi să mă duc la acel băiat pentru a i-o da naşului său?

1 răspuns:
| Mircea1997 a răspuns:

Imi pare rau sa te anunt, dar intrebarea ta nu respecta in totalitate regulile TPU.