| Rocsii_3180 a întrebat:

nici nu stiu cum sa incep, acum cateva luni m-am combinat cu un baiat si nu stiu daca a tinut la mine sau si-a batut joc, am fost impreuna o luna si ma insela cu alta, si eu mi-am dat seama si ne-am despartit, si pe parcurs ma tot impacam cu el, si acum el sia gasit pe alta si eu tot la el ma mai gandesc si nu stiu cum sa fac sa mi-l scot din cap! va rog ajutati`ma! dau funda :*!

Răspuns Câştigător
| Alexandra_5192 a răspuns:

Pai dupa parerea mea este foarte simplu ignora-l cand il vezi si daca el mai tine la tine fal gelos asa cum poti tu si fi si indiferenta cu el si nu il mai baga in seama eu asa cred ca e cel mai bine si daca nu sti daca tine la tine sau si-a batut joc il vezi dupa faptul cum se comporta si afla si tu mai multe informatii despre el de la lume sa vezi cum e dar dupa parerea mea el cam si-a batut joc de tine deci inseamna ca e un misogin si daca vrei sa uiti de el bucurate de viata ca doar una ai lasa ca exista o mie de baieti care poate sa te iubeasca mai mult decat oricine fii puternica si sa tii cont de acest sfat :X

fundita pentru ajutor?:*

3 răspunsuri:
| Loveeeeeeeeee a răspuns:

E greu cand cineva la care tii te face sa suferisad
Uite eu zic sa incerci sa te imprietenesti cu altii baieti... poate unu' se va indragosti de tine si tu de el...si te va face sa uiti ca exista si lucruri de genu'
Inca ceva...Nu vreau sa te intristezi si eu trecut prin asta.dar nu.ti va fi usor:* Bafta:X! Fundaaa?big grin

| fazu a răspuns:

Fi rece si uitalwinking la urmatoru. joacate cu el.devil

| fazu a răspuns:

Si sa ti-l scoti din capthinking iesi cu prieteni in oras distreazate. si uiti.