| whowholsw a întrebat:

Nu ma prea uit la filme (prefer serialele) si n-am fost niciodata la un cinematograf deci nu prea stiu cum se procedeaza la Cinema City. De unde iti iei bilete, de unde stii unde se sta la coada pentru bilete, cum stii unde sunt sala si locul tau? Orice alte detalii utile sunt binevenite.

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Serios?! laughing) Vezi si tu casieria acolo, e evident unde te duci sa-ti cumperi. Locu si randu ti-l scrie pe bilet si sunt gravate jos pe scarile pe unde urci spre locuri si pe scaune.