| whowholsw a întrebat:

Nu ma prea uit la filme (prefer serialele) si n-am fost niciodata la un cinematograf deci nu prea stiu cum se procedeaza la Cinema City. De unde iti iei bilete, de unde stii unde se sta la coada pentru bilete, cum stii unde sunt sala si locul tau? Orice alte detalii utile sunt, de asemenea, binevenite.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Localitatea?

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Nu vei fi doar tu la film. Vei vedea acolo randul unde se sta.
Cat despre loc, este scris pe bilet. Sala nu mai stiu, cred ca si ea.

| whowholsw explică (pentru sierra1):

Sunt din Timisoara dar in perioada urmatoare vo fi in Suceava unde probabil voi si merge la film

| sierra1 a răspuns (pentru whowholsw):

Ești băiat de oraș deci te descurci, e la fel ca in TM