| ionutflorin123 a întrebat:

nu mai rezist, am fost azi la sala si am terminat mai repede. Am decis sa ma plimb prin mall si observam multe persoane tinandu-se de mana, eu neavand niciodata o iubita si chiar incerc sa imi fac, ma imbrac bine, miros bine, ma bag in seama si nimic si am inceput sa fac o mini criza dintr-o data. M-am suparat rau si imi venea sa lovesc ceva, chiar nu stiu ce sa fac, nu mai am nici cu cine vorbi, imi e greu.

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Ar trebui să nu te superi din cauză că nu ai iubită.
Toate se întâmplă la timpul lor.
Fii optimist și totul va fi bine.

Răspuns Apreciat de Editori
| Alexxiax98 a răspuns:

Vad ca tu crezi ca hainele frumoase si putin parfum e suficient sa dai gata o femeie, ceea ce iti spun cu certitudine ca nu e asa. Poate o fi si femei cu standarde asa de joase, dar tot e o atitudine gresita.
Nu conteaza hainele, nu conteaza parfumul. Conteaza sa fii tu, sa fii natural, iar una tot te va placea asa cum esti. Relatia nu o ai cu hainele, nici cu parfumul, nu ai cum sa fii impresionata doar de asta, inseamna ca esti proasta rau sau ceva. Cat despre bagat in seama, sunt curioasa cum o faci, poti sa-mi spui? O sa ai o relatie cand intalnesti o persoana speciala, nu e nicio graba, tu te incapatanezi ca un copil sa ai acum, in clipa asta.

| Adry05 a răspuns (pentru Alexxiax98):

Nu mi se pare corect ce zici, e bine că are grijă și de fizicul lui, normal că ce e el contează dar hai să fim serioși, altfel atrage atenția un băiat care are grijă de el și fizic. Ție ți-ar plăcea unu care pute sau ar fi îmbrăcat cu haine de 5 ori mai largi sau rupte, murdare etc?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poate nu spui nimic interesant când le abordezi sau pari disperat și libidinos. ORicum cred că puține fete chiar ar vrea ceva cu unu care vine random și le abordează pentru că e evident de la început ce vrea de la ele. Intră și tu în vorbă într-un context în care să nu îți fie evidentă intenția și totodată să nu începi din prima să te dai la ea, câte un compliment subtil acolo unde e cazu dar în rest discuție normală ca și cu un amic/o amică

| ionutflorin123 explică (pentru Adry05):

Nu prea vorbesc cu ele, si daca vorbesc incerc sa nu par discperat

| Bondarel99 a răspuns:

@BlackBrilliant
De ce mi-ai dat raspunsul ala si apoi mi-ai dat ignore? WTF laughing))

Eu tocmai asta spuneam, ca am primit cereri de prietenie de la necunoscuti si daca le acceptam (obisnuiam sa fac asta din politete) primeam mesaje si daca nu raspundeam ma intrebau de ce nu vreau sa ii cunosc sau ca de ce le-am acceptat cererea daca nu vreau sa ii cunosc.
E de ajuns? Sau vrei sa iti desenez?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Ionut, cati ani ai? e posibil ca si bagarea asta in seama sa nu fie o abordare buna cu fetele! uite poti alege pe Facebook o fata pe care o stii din vedere si de care iti place. poti incepe cu un like apoi coment sa observi daca si ea iti raspunde cu like.uri sau comenturi apoi poti incepe discutia in privat!

| Alexxiax98 a răspuns (pentru anonim_4396):

Foarte inteligent. Nu e ca si cum orice fata are 20 de taranoi ce fac treaba asta. E gretos.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alexxiax98):

Serios! multe relatii au inceput asa nu vad nimic rau sau gretos cum zici tu sa stii ca abordarea pe Facebook nu e de taranoi nu stiu ce soi de diva te crezi tu! Dar cu siguranta nu sunt toate ca tine!

| Alexxiax98 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si cat au tinut relatiile alea?

| Bondarel99 a răspuns (pentru Alexxiax98):

Nu exista fata care sa aiba minim 2 poze cu ea pe Facebook si sa nu se gaseasca vreo 10 din astia sa ii dea cerere de prietenie sau sa o spameze in privat cu "buna", "ce faci?" "Vrei sa ne cunoastem?", "de ce mi-ai acceptat cererea daca nu vrei sa ne cunoastem?". Fb-ul nu e site de matrimoniale si majoritatea fetelor nu ar baga in seama pe cineva care tot ce face e sa dea mesaje la 20 fete sa vada pe care o combina.

| BlackBrilliant a răspuns (pentru Bondarel99):

Suferi ca nu ti-a trimis nici unul cereri de prietenie? laughing) asta e, nu toate fetele sunt ca tine respingatoare laughing)

| Alexxiax98 a răspuns (pentru Bondarel99):

Mie-mi spui? happy
Stiu, asa e, tocmai asta ii spuneam.

| Bondarel99 a răspuns (pentru Alexxiax98):

Pai da, voiam sa exemplific ca ai dreptate happy