| Syrten a întrebat:

Nu prea am energie și mănânc puțin și rar. Dorm mult și parcă e degeaba, tot obosit mă simt.
Aș putea lua ceva pastile, vitamine? Nu știu, vreo recomandare?
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Depoka a răspuns:

Si eu am trecut printr-o perioadă asemanatoare, iar recomandarea mea este sa ai o alimentație echilibrată si sănătoasă ( nu doar hrana rece sau sendvisuri etc). Un program de somn si activitate. Nu te arunca la pastile, pentru ca al tau corp are nevoie doar de "normalitate". Trebuie sa manânci corespunzator si sa dormi cele 8 ore pe noapte.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

5 fructe pe zi, suplimentele nu inlocuiesc o dieta sanatoasa, cumpara fructe cat mai multe, diverse si carne, fara proteine te simti slabit

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ia Vitamax daca vrei pastile.
Insa un singur fruct in fiecare zi este de asemenea binevenit.