| Aron12 a întrebat:

Nu stiu ce sa aleg la 4story! Mag sau evocator! Am armaggeton +22 sss! cu 4 gemstone pe el! Ce sa aleg! Dau funda +vot!

2 răspunsuri:
| Utilizator600cmc a răspuns:

Asta nu-i din categoria adolescenti, intrebarea ta. Este dintr-un joc de ****, nu stiu de ce il jucati!

| elfangor3 a răspuns:

Deci magicianul este o clasa mai jucata, mai ales pe pvp. Eu am jucat evocatorul, deoarece este cea mai buna clasa de pvp, dar tot odată este o clasă cu stil propriu. Nu poti juca un evo in stilul robotic, ca de exemplu cel al mag.
Daca iti place un stil de joc mereu diferit alege evocatorul (la lvl mare cu itm bune nu are cum sa te dezamageasca)